King Quenson’ın fabrikaları, herbisit, böcek ilacı, bitki büyüme düzenleyici, mantar ilacı, kemirgen ilacı ve bazı ince kimyasalların üretimi için birincil üretim ve işletim sistemimizi oluşturan dört bölge olan, Jiangxi eyaleti, Zhejiang eyaleti, Jiangsu eyaleti ve Shandong eyaletinde bulunmaktadır.

Fabrikalarımızda yüzlerce üretim makinesi seti, 30’dan fazla teknisyen ve 500’den fazla işçi bulunur ve İÜU (İyi Üretim Uygulaması) standardı altında çalışır ve ISO 9001: 2019 Sertifikasına sahiptir.

Şu anda ISO 9001: 2019 ve İyi Üretim Uygulamaları sistemi altında, gelişmiş otomatik üretim hattı ve kalifiye işçiler ile üretim kapasitemiz, 100’den fazla çeşit ürün ve 20 seri formülasyonu kapsayan yıllık 20.000 MT TC ve 150.000 KLT formülasyonuna ulaşmıştır.

SC, SL, FS, EC, EW, CS, OF, ULV dahil sıvı formülasyonlar ve WDG, WSG, WP, TB, DP ve GR dahil katı formülasyonlar fabrikamızda mevcuttur. Sıvı üretim kapasitesi yılda 15000 KL, katı için ise 20000 MT’dir. Sürekli üretim döngüsü, gelişmiş lojistik sistem ve nakliye hattı ile yakın ilişki, dünyanın herhangi bir yerinden siparişleri yerine getirmemizi sağlar.

Araştırma ve Geliştirme Ekibimiz esas olarak yüksek verimlilik, düşük toksisite ve düşük kalıntı ilkesi altında çalışmaktadır.

Su bazlı formülasyonlar geliştirmek,

Teknik sentezi ve kaliteyi geliştirmek için,

Düşük toksisitedeki yardımcı maddelerden ve yüksek etkinlikten oluşan formülasyon tarifini optimize etmek için,

İleri teknoloji ve imkanlarla pazarda yüksek saflıkta ürünler üretebilmekteyiz. Sosyal sorumluluk almak için, çevreye yeni kirletici madde üretimini azaltıyoruz; ayrıca, kirletici kaynakları kontrol etmek için atık su arıtma sistemlerine önemli miktarda yatırım yapıyoruz.

 

Fabrikalarımızın desteğiyle, King Quenson bu yıllarda hızla büyüyor ve Çin tarım kimyası endüstrisinin öncüsü olma yolunda ilerliyor.

工厂-1.jpg工厂-2-2.jpg