King Quenson, Çin, Güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu ve Güney Amerika’da saha deneme testi için deneysel temellere sahiptir. Bu deneysel temeller, King Quenson’ın farklı alanlardan ürünlerin verimlilik verilerini toplamasına yardımcı olabilir. 2015 yılında, King Quenson’un Nepal pazarına ilişkin en yeni verimlilik raporu “Asian Journal of Science and Technology” de yayınlandı. King Quenson’un ekipleri, mahsul bilimi deneyimlerini öğrenmeye ve biriktirmeye devam ediyor ve değerli müşterilerimiz için yüksek verimlilik, düşük toksisite, düşük kalıntı içeren mükemmel ürünleri tavsiye etmeyi hedefliyor. Aşağıdaki danışma veya sorunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

  • En uygun ürünleri seçmenize yardımcı olacak ürünler için iyi önerilerle ilgileniyorsanız.
  • Çin’de pestisit ürünlerinin gelişimini bilmenize yardımcı olabilecek yeni ürünlerle ilgileniyorsanız.
  • Çiftçi arkadaşlarının daha geniş bir kontrol yelpazesine sahip olmasına ve kullanım için daha uygun olmasına yardımcı olabilecek karma ürün teknolojisiyle ilgileniyorsanız.
  • Bitki büyüme düzenleyicilerinin teknolojisine ilgi duyuyorsanız.
  • Ürünlerin kullanım yöntemleri ve becerileri de dahil olmak üzere Bitki Bilimi Teknolojisiyle İlgiliyseniz; Böcekler, hastalıklar, yabani otlar, nematodlar, kemirgenler, sinekler, sivrisinekler, karıncalar, hamamböcekleri gibi zararlıların dertleri ve zayıflıkları ilginizi çekiyorsa.
  • Ürünleri her yıl kullandıktan sonra daha az verim gösteren pestisit direnci problemleriyle karşılaşmak.

Daha az yabani ot, daha fazla hasat. Daha az hastalık, daha fazla hasat. Daha az böcek, daha fazla hasat. King Quenson hasadınıza odaklanıyor!

15477825985355222.JPG