King Quenson Industry Group, Türkiye’deki şubesini 8 Mayıs 2020’de, King Quenson Tarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında Antalya’da başarıyla kurmuştur.

King Quenson Tarım, Türkiye’nin coğrafi avantajlarından yararlanarak AB ve OECD ülkelerine kapı açmayı ve King Quenson’u yıllardır destekleyen Orta Doğu’daki müşterilere daha iyi hizmetler sunmayı hedefleyen King Quenson uluslararası stratejisinin önemli bir parçasıdır.

King Quenson Tarım, ağırlıklı olarak zirai ilaç, gübre ve tohum gibi tarımsal malzemelerin Ar-Ge, üretim, satış ve teknik hizmetleri ile ilgilenmektedir. Türkiye, AB, OECD ve Orta Doğu ülkelerinden dostlarımızla iş görüşmelerini ve karşılıklı kazanç sağlamayı memnuniyetle karşılıyoruz. Satış ve tarım uzmanlarını da bu yepyeni platformda yeni başarılar yaratmak için King Quenson Tarım’a katılmaya  davet ediyoruz.

King Quenson, kendini zirai ilaç ürünlerinin araştırılması, geliştirilmesi, üretimi ve satışına adamış modern bir zirai ilaç şirketidir. Merkezi Çin’in Guangdong Eyaleti, Shenzhen şehrinde bulunan King Quenson 2003 yılı Eylül ayında kurulmuştur.

King Quenson kurulduğu tarihten bu yana, karşılıklı gelişim ve refah elde etmek için en son teknolojileri tarım endüstrilerine ve çiftçilere tanıtmakta  başarılı olmuştur. King Quenson, Çin’in önde gelen zirai ilaç şirketlerinden biri olma inancıyla kendisini bitki koruma alanına adamıştır. King Quenson, ekiplerin sadık üyelerinin ve kendini bu işe adamış ortakların yardımı ve desteği ile lider şirketlerden biri olmayı başarmıştır.

未标题-6.jpg

King Quenson, standardı karşılayacak ürünlerin niteliklerini sıkı bir şekilde kontrol eder. ISO 9001: 2019 standardı ve İyi Üretim Uygulamaları Sistemi (GMP Standardı) kapsamında King Quenson’un nihai ürünlerinin FAO spesifikasyonlarına karşılık gelen sıkı kalite kontrollerinden geçmesi gerekmektedir. King Quenson, 2011’den bu yana yüksek kaliteli ihracatçı ve tedarikçi olarak CAC (Çin Uluslararası Tarımsal Ürün Koruma Fuarı) tarafından tavsiye edilmektedir.

King Quenson, her müşteriye değer verir ve dünyanın her yerindeki müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar. Yılların özverisi ve zengin tecrübesi ile King Quenson, 18 yılı aşkın süredir kendini bitki koruma alanına ve çözümler üretmeye adamıştır. King Quenson, tarımsal ürün paketleri için, zirai kimyasal ürünlerden gübrelere,tohumlar da dahil olmak üzere geniş bir seçim yelpazesine sahiptir. Sıkı kalite kontrol sistemi ve onlarca yıllık zengin deneyim ile desteklenen King Quenson, dünya çapında bir dizi formülasyon ile 100’den fazla ürün çeşidini ihraç etmiştir. 18 yılı aşkın gelişimden sonra, King Quenson  Hong Kong, ABD ve Lübnan’da olmak üzere üç denizaşırı şubeye ve 100’den fazla ülkede 1000’den fazla ürün tesciline sahiptir.

Toprağı zenginleştirin, dünyayı zenginleştirin. King Quenson hasadınıza odaklanıyor

King Quenson fabrikaları Jiangxi, Zhejiang, Jiangsu, and Shandong olmak üzere 4 ayelette konumlanmıştır ve bu fabrikalar herbisit, insektisit, bitki gelişim düzenleyicisi, fungisit, rodentisit ve bazı temel kimyasalların üretimi için birincil üretim ve işletim sistemimizi oluşturmaktadır.